Urologická ambulance

Komplexní odborná ambulantní urologická péče na jednom místě právě pro Vás

Urologické zdraví je dar,
             o který je třeba pečovat

Urologické zdraví muže

Prevence je v celé medicíně včetně urologie velmi důležitá. Obtíže, které muž již začne pociťovat, mohou znamenat, že onemocnění je už rozvinuté. Pravidelné návštěvy u specialisty v oboru urologie však mohou předejít vzniku i rozvoji onemocnění.

Urologie je obor, který se věnuje léčbě onemocnění vývodných cest močových (ledviny, močový měchýř, močová trubice) i mužských pohlavních orgánů (varlata, nadvarlata, prostata). Tyto choroby postihují muže všech věkových skupin, četnost jejich výskytu ale stoupá s věkem.

Urologická onemocnění je možno úspěšně léčit, musí však být zachycena včas. Každý muž, který má potíže s močením nebo jiné stesky související s urologickými orgány by měl včas navštívit urologa. Lékaři v naší ambulanci jsou vysoce specializovanými odborníky, kteří váš zdravotní stav posoudí a doporučí vám další postup.

Ve vyspělých zemích je stále větší pozornost věnována i prevenci urologických onemocnění. I velmi závažná onemocnění lze zachytit ještě než vytvoří příznaky a následně i úspěšně léčit. Neváhejte proto kontaktovat naše specialisty.

Názory pacientů

Pavel N., Liberec Pavel N., Liberec

Díky pravidelným preventivním prohlídkám mohu zůstat klidný a nemusím se obávat rakoviny prostaty.

Pavel M., Český Krumlov

Podstoupil jsem malý operační zákrok, vasektomii v Uroklinikum. Vše proběhlo k mé spokojenosti, přesně jak bylo naplánovano a to diky vysoké kvalitě personálu a vybavení. Děkuji.

ostatní názory

Důležité odkazy

Oční klinika Neovize BrnoVýskyt nádorů prostaty v ČRO erekci na stránkách PfizerOčná klinika NeoVízia BratislavaOční klinika DuoVize Praha