Urologická ambulance

Komplexní odborná ambulantní urologická péče na jednom místě právě pro Vás

Urologické zdraví je dar,
             o který je třeba pečovat

Prevence urologických onemocnění

Některá závažná urologická onemocnění nevytvářejí zpočátku žádné příznaky. Týká se to zvláště rakoviny prostaty, která patří mezi nejčastější nádorová onemocnění u mužů středního a vyššího věku. Závažná je i skutečnost, že rakovina prostaty je vyléčitelná pouze v případě včasného záchytu, tedy v době, kdy ještě příznaky nejsou vytvořeny.

prevence - UroKlinikum Praha

V rozvinutých zemích je proto pravidlem, že muži starší než 50ti let mají svého urologa, kterého pravidelně navštěvují. Urolog provede vyšetření a odebere pacientovi krev na zjištění hladiny PSA (prostatického specifického antigenu). Na základě nálezů je možno stanovit riziko přítomnosti rakoviny prostaty i jeho vzniku v budoucnu.

V případě urologických obtíží je třeba je nepodceňovat a včas vyhledat specializované urologické vyšetření. Krev v moči či spermatu může signalizovat závažnější onemocnění, které je třeba včas začít léčit.

Urologické vyšetření proto doporučujeme všem mužům starším 50ti let, kteří mají zájem o svůj zdravotní stav. V naší ambulanci pracují špičkoví specilisté v oblasti diagnostiky i léčby urologických nádorů, ale i nenádorových urologických onemocnění, kteří vám diskrétně a vysoce odborně poradí.

 

Staňte se na našimi fanoušky na facebooku a získejte tak informace o zajímavých cenových akcích, podělte se o zkušenosti s našimi pacienty a získejte přehled o aktuálním dění na klinice.

Facebook UroKlinikum

Získejte přehled o tom, co je nového v očním lékařství. Můžete informovat své blízké a známé, jak se zbavit potíží s viděním. Oční klinika DuoVize Praha je jistotou pro vaše oči.

Facebook Duovize

Názory pacientů

Pavel M., Český Krumlov

Podstoupil jsem malý operační zákrok, vasektomii v Uroklinikum. Vše proběhlo k mé spokojenosti, přesně jak bylo naplánovano a to diky vysoké kvalitě personálu a vybavení. Děkuji.

Pavel N., Liberec Pavel N., Liberec

Díky pravidelným preventivním prohlídkám mohu zůstat klidný a nemusím se obávat rakoviny prostaty.

ostatní názory

Naše kontakty


UroKlinikum - urologická klinika Praha
Sokolská 35 (u nám. I.P.Pavlova)
3. patro
120 00 Praha 2

e-mail: ambulance(zavináč)uroklinikum.cz

Objednací doba:
Pondělí   7.30 – 16.30
Úterý     7.30 – 17.30
Středa   7.30 – 16.30
Čtvrtek  7.30 – 16.30
Pátek     7.30 – 14.00