Špičkové přístroje pro vaše zdraví

03.09.2011 -

Naše pracoviště je vybavené špičkovým ultrazvukem flexFocus od společnosti Bruel-Kjaer. Ultrazvuk umožňuje dokonalé vyšetření dutiny břišní včetně ledvin a močového měchýře nebo prostaty. Speciální sonda umžňuje provádění biopsie systémem bi-plane, který umožňuje dokonale přesné zacílení punkce.

Naše pracoviště je vybavené špičkovým ultrazvukem flexFocus od společnosti Bruel-Kjaer. Ultrazvuk umožňuje dokonalé vyšetření dutiny břišní včetně ledvin a močového měchýře nebo prostaty. Speciální sonda umžňuje provádění biopsie systémem bi-plane, který umožňuje dokonale přesné zacílení punkce.

ultrazvuk flex Focus - UroKlinikum PrahaBruel-Kjear logo - dodavatel sonografů pro UroKlinikum

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.

Martina Hekerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přístup Vašich zaměstnanců. Mohu Vám říci, nikdy jsem nezažila tak příjemný, profesionální a srdečný přístup, a to jak ze strany pana doktora Tůmy, tak i sestřičky Chmelářové.

Vždy, když dorazím, okamžitě jdu na řadu. To nemluvím o usměvavém recepčním a recepční. Konzultace a celkové vyšetření je velmi podrobné, dokonce bych řekla, ač to může působit zvláštně, k takovým lidem se člověk vrací s klidem na duši.