Špičkové přístroje pro vaše zdraví

03.09.2011 -

Naše pracoviště je vybavené špičkovým ultrazvukem flexFocus od společnosti Bruel-Kjaer. Ultrazvuk umožňuje dokonalé vyšetření dutiny břišní včetně ledvin a močového měchýře nebo prostaty. Speciální sonda umžňuje provádění biopsie systémem bi-plane, který umožňuje dokonale přesné zacílení punkce.

Naše pracoviště je vybavené špičkovým ultrazvukem flexFocus od společnosti Bruel-Kjaer. Ultrazvuk umožňuje dokonalé vyšetření dutiny břišní včetně ledvin a močového měchýře nebo prostaty. Speciální sonda umžňuje provádění biopsie systémem bi-plane, který umožňuje dokonale přesné zacílení punkce.

ultrazvuk flex Focus - UroKlinikum PrahaBruel-Kjear logo - dodavatel sonografů pro UroKlinikum

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.