Špičkové přístroje pro vaše zdraví

03.09.2011 -

Naše pracoviště je vybavené špičkovým ultrazvukem flexFocus od společnosti Bruel-Kjaer. Ultrazvuk umožňuje dokonalé vyšetření dutiny břišní včetně ledvin a močového měchýře nebo prostaty. Speciální sonda umžňuje provádění biopsie systémem bi-plane, který umožňuje dokonale přesné zacílení punkce.

Naše pracoviště je vybavené špičkovým ultrazvukem flexFocus od společnosti Bruel-Kjaer. Ultrazvuk umožňuje dokonalé vyšetření dutiny břišní včetně ledvin a močového měchýře nebo prostaty. Speciální sonda umžňuje provádění biopsie systémem bi-plane, který umožňuje dokonale přesné zacílení punkce.

ultrazvuk flex Focus - UroKlinikum PrahaBruel-Kjear logo - dodavatel sonografů pro UroKlinikum

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.