Urologická ambulance

Komplexní odborná ambulantní urologická péče na jednom místě právě pro Vás

Urologické zdraví je dar,
             o který je třeba pečovat

Obtíže s močením

Obtíže s močením doprovázejí u žen řadu onemocnění močového traktu. Obvykle se projevují pálením při močení, častým nucením na močení, případně problémy s udržením moči. Jejich příčinou mohou být infekce močových cest, nádorová onemocnění, ale i onemocnění funkčního charakteru.

Většinu z těchto chrob lze účinně léčit. Předpokladem je však správně stanovená diagnóza. Odborníci v naší ambulanci vás ochotně vyšetří a navrhnou správné řešení vašich potíží.

Názory pacientů

Pavel M., Český Krumlov

Podstoupil jsem malý operační zákrok, vasektomii v Uroklinikum. Vše proběhlo k mé spokojenosti, přesně jak bylo naplánovano a to diky vysoké kvalitě personálu a vybavení. Děkuji.

Martina Hekerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přístup Vašich zaměstnanců. Mohu Vám říci, nikdy jsem nezažila tak příjemný, profesionální a srdečný přístup, a to jak ze strany pana doktora Tůmy, tak i sestřičky Chmelářové.

Vždy, když dorazím, okamžitě jdu na řadu. To nemluvím o usměvavém recepčním a recepční. Konzultace a celkové vyšetření je velmi podrobné, dokonce bych řekla, ač to může působit zvláštně, k takovým lidem se člověk vrací s klidem na duši.

 

ostatní názory