MUDr. Monika Purmová, FEBU

MUDr. Monika Purmová - UroKlinikum
MUDr. Monika Purmová, FEBU vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Po ukončení studií nastoupila na Urologickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde zároveň doteď působí. V roce 2012 úspěšně absolvovala mezinárodní zkoušku European Board examination of Urology a o rok později složila atestační zkoušku z oboru urologie.

Kromě lékařské praxe se věnuje i výuce studentů na 1. lékařské fakultě UK. Profesně se věnuje celému rozsahu ambulantní urologické praxe.