Urologická ambulance

Komplexní odborná ambulantní urologická péče na jednom místě právě pro Vás

Urologické zdraví je dar,
             o který je třeba pečovat

MUDr. Marek Tůma

MUDr. Marek Tůma - UroKlinikum

MUDr. Marek Tůma vystudoval všeobecné lékařství s preventivním zaměřením na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po promoci v roce 2004 pracoval jako sekundární lékař na Urologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

V roce 2013 složil atestační zkoušku z oboru urologie.

Od roku 2006 do roku 2014 pak působil na Urologickém oddělení Oblastní nemocnice Kladno a od té doby se profesně věnuje v celém rozsahu ambulantní praxi.

Ve spolupráci se společností Porgés se podílí na zavádění nových operačních postupů a metod při obstrukcích močovodů.

MUDr. Tůma je členem České urologické společnosti a Evropské urologické společnosti (European Association of Urology). Je rovněž držitelem licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru urologie.

Názory pacientů

Martina Hekerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přístup Vašich zaměstnanců. Mohu Vám říci, nikdy jsem nezažila tak příjemný, profesionální a srdečný přístup, a to jak ze strany pana doktora Tůmy, tak i sestřičky Chmelářové.

Vždy, když dorazím, okamžitě jdu na řadu. To nemluvím o usměvavém recepčním a recepční. Konzultace a celkové vyšetření je velmi podrobné, dokonce bych řekla, ač to může působit zvláštně, k takovým lidem se člověk vrací s klidem na duši.

 

Jiří P., Praha Jiří P., Praha

Děkuji profesoru Babjukovi a celému týmu za to, že rychle a efektivně vyřešil mé zdravotní obtíže. Skvělá péče a přístup s jakým jsem se zatím nesetkal.

ostatní názory