Léčba poruch erekce - rázová vlna PiezoWave

Trápí vás porucha erekce? Na naší klinice UroKlinikum nabízíme léčbu pomocí speciálního přístroje PiezoWave. Jde o rázovou vlnu, která zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek. Přístroj PiezoWave je vhodný i pro pacienty, kteří využívají podpůrnou léčbu v tabletách nebo naopak nemohou ze zdravotních důvodu užívat tablety. Chtějte dlouhodobé zlepšení erekce. PiezoWave vám pomůže!

Léčba je ambulantní a bezbolestná. Efekt rázové vlny Peizowave se může dostavit už po první aplikaci a účinek přetrvává až 2 roky. Léčba pomocí vlny vyvolává zlepšení prokrvení penisu a dlouhodobé zlepšení erekce. „Bezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti hráze, pod varlaty. Sonda vydává piezo rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení erektilních (topořivých) tělísek," vysvětluje primář kliniky UroKlinikum MUDr. Josef Stolz, MBA.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

Léčbu nyní nabízíme za zaváděcí cenu 8 500 Kč. V ceně jsou 4 aplikace po týdnu.

Špičkový přístroj PiezoWave se také používá při rehabilitaci erektilní funkcí po radikální prostatektomii a při zmírňování dopadů a léčby Peyronieho choroby.

Před zahájením léčby je nutné podstoupit na klinice vstupní vyšetření. Pojištěnci zdravotní pojišťoven mají vyšetření zdarma, nepojištění zaplatí 1400 Kč.
Piezowave je německý produkt firmy Richard Wolf.

Léčba rázovou vlnou PiezoWave nebolí.