UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

25.04.2018 -

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Zvítězilo v kategorii urologická ordinace a v krajské kategorii má 3. místo.

UroKlinikum

• kategorie urologická ordinace - 1. místo
  • krajská kategorie - Praha - 3. místo
Děkujeme za důvěru a hlasy!

„Výborné umístění je pro nás důkazem, že svou práci děláme dobře ku spokojenosti pacientů. Úspěch pro nás znamená motivaci do další práce. Chceme pacientům i nadále přinášet špičkovou péči s důrazem na osobní přístup," říká ředitel kliniky Petr Kocian.

Více informací o soutěži a umístění ZDE.

UroKlinikum získalo 1. a 3. místo v Ordinaci roku.

UroKlinikum má nový ultrazvuk 04.07.2018
UroKlinikum má nový ultrazvuk

UroKlinikum má nový ultrazvuk. Flex Focus 500. Tento ultrazvuk je unikátní špičkovým výkonem s vysokým rozlišením a technologií pokročilého snímání.

UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené 25.06.2018
UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 29. června do 11. července zavřená. Pacienti se mohou objednávat e-mailem.