UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

25.04.2018 -

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Zvítězilo v kategorii urologická ordinace a v krajské kategorii má 3. místo.

UroKlinikum

• kategorie urologická ordinace - 1. místo
  • krajská kategorie - Praha - 3. místo
Děkujeme za důvěru a hlasy!

„Výborné umístění je pro nás důkazem, že svou práci děláme dobře ku spokojenosti pacientů. Úspěch pro nás znamená motivaci do další práce. Chceme pacientům i nadále přinášet špičkovou péči s důrazem na osobní přístup," říká ředitel kliniky Petr Kocian.

Více informací o soutěži a umístění ZDE.

UroKlinikum získalo 1. a 3. místo v Ordinaci roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.