UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené

25.06.2018 -

Urologická klinika UroKlinikum bude od 29. června do 11. července zavřená. Pacienti se mohou objednávat e-mailem.

Urologická klinika UroKlinikum bude od 29. června do 11. července zavřená. Pacienti se mohou objednávat e-mailem na adrese ambu(zavináč)uroklinikum.cz Ozveme se zpět v našich ordinačních hodinách.

Děkujeme. Vaše UroKlinikum

UroKlinikum má nový ultrazvuk 04.07.2018
UroKlinikum má nový ultrazvuk

UroKlinikum má nový ultrazvuk. Flex Focus 500. Tento ultrazvuk je unikátní špičkovým výkonem s vysokým rozlišením a technologií pokročilého snímání.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Martina Hekerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přístup Vašich zaměstnanců. Mohu Vám říci, nikdy jsem nezažila tak příjemný, profesionální a srdečný přístup, a to jak ze strany pana doktora Tůmy, tak i sestřičky Chmelářové.

Vždy, když dorazím, okamžitě jdu na řadu. To nemluvím o usměvavém recepčním a recepční. Konzultace a celkové vyšetření je velmi podrobné, dokonce bych řekla, ač to může působit zvláštně, k takovým lidem se člověk vrací s klidem na duši.