Týden urologického zdraví 14.-18. září 2015

14.09.2015 -

Dneškem začíná Týden urologického zdraví pořádaný Evropskou urologickou společností.

Letos se akce Týden urologického zdraví zaměřuje na prevenci a léčbu nádorových onemocnění prostaty, ledvin a močového měchýře.

Cílem Týdne urologického zdraví je:

• zlepšit informovanost veřejnosti o závažných urologických onemocněních – především o prevenci a možnostech léčby,
  • zlepšit informovanost o novinkách v urologii,
  • motivovat muže i ženy, aby využívali možnosti preventivních urologických vyšetření, která mohou včas zachytit a diagnostikovat (nejen) nádorová onemocnění.

Nepodceňujte prevenci a objednejte se na urologické vyšetření do UroKlinikum ještě dnes! Stačí zavolat na 608 827 761 nebo napsat na ambu@uroklinikum.cz.

Týden urologického zdraví 2015

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.