Týden urologického zdraví 14.-18. září 2015

14.09.2015 -

Dneškem začíná Týden urologického zdraví pořádaný Evropskou urologickou společností.

Letos se akce Týden urologického zdraví zaměřuje na prevenci a léčbu nádorových onemocnění prostaty, ledvin a močového měchýře.

Cílem Týdne urologického zdraví je:

• zlepšit informovanost veřejnosti o závažných urologických onemocněních – především o prevenci a možnostech léčby,
  • zlepšit informovanost o novinkách v urologii,
  • motivovat muže i ženy, aby využívali možnosti preventivních urologických vyšetření, která mohou včas zachytit a diagnostikovat (nejen) nádorová onemocnění.

Nepodceňujte prevenci a objednejte se na urologické vyšetření do UroKlinikum ještě dnes! Stačí zavolat na 608 827 761 nebo napsat na ambu@uroklinikum.cz.

Týden urologického zdraví 2015

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.