Týden urologického zdraví 14.-18. září 2015

14.09.2015 -

Dneškem začíná Týden urologického zdraví pořádaný Evropskou urologickou společností.

Letos se akce Týden urologického zdraví zaměřuje na prevenci a léčbu nádorových onemocnění prostaty, ledvin a močového měchýře.

Cílem Týdne urologického zdraví je:

• zlepšit informovanost veřejnosti o závažných urologických onemocněních – především o prevenci a možnostech léčby,
  • zlepšit informovanost o novinkách v urologii,
  • motivovat muže i ženy, aby využívali možnosti preventivních urologických vyšetření, která mohou včas zachytit a diagnostikovat (nejen) nádorová onemocnění.

Nepodceňujte prevenci a objednejte se na urologické vyšetření do UroKlinikum ještě dnes! Stačí zavolat na 608 827 761 nebo napsat na ambu@uroklinikum.cz.

Týden urologického zdraví 2015

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.