Rozšíření péče o chirurgické výkony

22.01.2012 -

UroKlinikum s novým rokem rozšířila poskytovanou péči o ambulantní chirurgické zákroky. Prvním zavedeným zákrokem je vasektomie - spolehlivá metoda mužské antikoncepce.

Postupně budeme péči rozšiřovat i o další ambulantní zákroky.

UroKlinikum s novým rokem rozšířila poskytovanou péči o ambulantní chirurgické zákroky. Prvním zavedeným zákrokem je vasektomie - spolehlivá metoda mužské antikoncepce.

Postupně budeme péči rozšiřovat i o další ambulantní zákroky.

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.