Rozšíření péče o chirurgické výkony

22.01.2012 -

UroKlinikum s novým rokem rozšířila poskytovanou péči o ambulantní chirurgické zákroky. Prvním zavedeným zákrokem je vasektomie - spolehlivá metoda mužské antikoncepce.

Postupně budeme péči rozšiřovat i o další ambulantní zákroky.

UroKlinikum s novým rokem rozšířila poskytovanou péči o ambulantní chirurgické zákroky. Prvním zavedeným zákrokem je vasektomie - spolehlivá metoda mužské antikoncepce.

Postupně budeme péči rozšiřovat i o další ambulantní zákroky.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.

Martina Hekerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přístup Vašich zaměstnanců. Mohu Vám říci, nikdy jsem nezažila tak příjemný, profesionální a srdečný přístup, a to jak ze strany pana doktora Tůmy, tak i sestřičky Chmelářové.

Vždy, když dorazím, okamžitě jdu na řadu. To nemluvím o usměvavém recepčním a recepční. Konzultace a celkové vyšetření je velmi podrobné, dokonce bych řekla, ač to může působit zvláštně, k takovým lidem se člověk vrací s klidem na duši.