Rozšíření péče o chirurgické výkony

22.01.2012 -

UroKlinikum s novým rokem rozšířila poskytovanou péči o ambulantní chirurgické zákroky. Prvním zavedeným zákrokem je vasektomie - spolehlivá metoda mužské antikoncepce.

Postupně budeme péči rozšiřovat i o další ambulantní zákroky.

UroKlinikum s novým rokem rozšířila poskytovanou péči o ambulantní chirurgické zákroky. Prvním zavedeným zákrokem je vasektomie - spolehlivá metoda mužské antikoncepce.

Postupně budeme péči rozšiřovat i o další ambulantní zákroky.

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.