Profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc. přednášel v New Yorku

22.03.2012 -

Profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc., přednášel v New Yorku na urologické klinice W. Bradyho

Profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc., přednášel dne 12.3.2012 na urologické klinice W. Bradyho, která je součástí Weill Cornell Medical College v NewYorku a představuje jedno z nejprestižnějších lékařských zařízení v USA. Tématem hodinové přednášky byly možnosti endoskopické diagnostiky nádorů močového měchýře.

Prof. Babjuk při přednášce v USA na urologické klinice W. Bradyho v New Yorku

platek guest speaker - Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - UroKlinikum Praha

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.