Profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc. přednášel v New Yorku

22.03.2012 -

Profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc., přednášel v New Yorku na urologické klinice W. Bradyho

Profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc., přednášel dne 12.3.2012 na urologické klinice W. Bradyho, která je součástí Weill Cornell Medical College v NewYorku a představuje jedno z nejprestižnějších lékařských zařízení v USA. Tématem hodinové přednášky byly možnosti endoskopické diagnostiky nádorů močového měchýře.

Prof. Babjuk při přednášce v USA na urologické klinice W. Bradyho v New Yorku

platek guest speaker - Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - UroKlinikum Praha

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.