Profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc.

12.03.2012 -

Profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc., předseda Urologické kliniky UK 2. LF a FN Motol a předseda České urologické společnosti ČLS JEP hovořil na stanici Český rozhlas 2 o problematice zánětu močových cest.

Pořad si můžete poslechnout zde z archivu.

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.