Profesor Babjuk ve zprávách TV Nova: NEPODCEŇUJTE PREVENCI!

21.10.2015 -

Počet mužů s rakovinou prostaty dramaticky stoupá. Před 3 lety jich u nás bylo přes 40 tisíc, za 5 let už jich bude 80 tisíc.

Hlavní lékař UroKliniky a přednosta Urologické kliniky FN Motol, profesor Marek Babjuk, ve zprávách TV Nova: NEPODCEŇUJTE PREVENCI!

Počet mužů s rakovinou prostaty dramaticky stoupá. Zatímco před 3 lety jich u nás bylo přes 40 tisíc, za 5 let už to bude podle onkologů 80 tisíc.

Sledujte od 29. minuty zde:

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.