Profesor Babjuk ve zprávách TV Nova: NEPODCEŇUJTE PREVENCI!

21.10.2015 -

Počet mužů s rakovinou prostaty dramaticky stoupá. Před 3 lety jich u nás bylo přes 40 tisíc, za 5 let už jich bude 80 tisíc.

Hlavní lékař UroKliniky a přednosta Urologické kliniky FN Motol, profesor Marek Babjuk, ve zprávách TV Nova: NEPODCEŇUJTE PREVENCI!

Počet mužů s rakovinou prostaty dramaticky stoupá. Zatímco před 3 lety jich u nás bylo přes 40 tisíc, za 5 let už to bude podle onkologů 80 tisíc.

Sledujte od 29. minuty zde:

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.