Profesor Babjuk ve zprávách TV Nova: NEPODCEŇUJTE PREVENCI!

21.10.2015 -

Počet mužů s rakovinou prostaty dramaticky stoupá. Před 3 lety jich u nás bylo přes 40 tisíc, za 5 let už jich bude 80 tisíc.

Hlavní lékař UroKliniky a přednosta Urologické kliniky FN Motol, profesor Marek Babjuk, ve zprávách TV Nova: NEPODCEŇUJTE PREVENCI!

Počet mužů s rakovinou prostaty dramaticky stoupá. Zatímco před 3 lety jich u nás bylo přes 40 tisíc, za 5 let už to bude podle onkologů 80 tisíc.

Sledujte od 29. minuty zde:

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.