Profesor Babjuk v ČT24 o boji s rakovinou prostaty

21.09.2011 -

Rakovina prostaty je nečastějším nádorovým onemocněním u mužů. O nejmodernějších metodách prevence a léčby hovořil profesor MUDr. Marek Babjuk jako host pořadu Milénium na ČT24.

Rakovina prostaty je nečastějším nádorovým onemocněním u mužů. O nejmodernějších metodách prevence a léčby hovořil profesor MUDr. Marek Babjuk jako host pořadu Milénium na ČT24.

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.