Profesor Babjuk v ČT24 o boji s rakovinou prostaty

21.09.2011 -

Rakovina prostaty je nečastějším nádorovým onemocněním u mužů. O nejmodernějších metodách prevence a léčby hovořil profesor MUDr. Marek Babjuk jako host pořadu Milénium na ČT24.

Rakovina prostaty je nečastějším nádorovým onemocněním u mužů. O nejmodernějších metodách prevence a léčby hovořil profesor MUDr. Marek Babjuk jako host pořadu Milénium na ČT24.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.