Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. bude živě hovořit na ČRo 2, 11. 6. 2012 od 20:05 hod.

08.06.2012 -

Téma diskuse: Nádorové onemocnění ledvin a močového měchýře

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., přednosta Urologické kliniky UK 2. LF a FN Motol, předseda České urologické společnosti ČLS JEP a vedoucí lékař Urologické kliniky Praha bude hovořit živě v diskusním pořadu Kontakt dvojky na téma Nádorová onemocnění ledvin a močového měchýře. Své dotazy můžete zasílat na emailovou adresu kontakt@rozhlas.cz přímo do studia.

Zde si můžeme rozhovor poslechnou se záznamu.

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.