Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. bude živě hovořit na ČRo 2, 11. 6. 2012 od 20:05 hod.

08.06.2012 -

Téma diskuse: Nádorové onemocnění ledvin a močového měchýře

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., přednosta Urologické kliniky UK 2. LF a FN Motol, předseda České urologické společnosti ČLS JEP a vedoucí lékař Urologické kliniky Praha bude hovořit živě v diskusním pořadu Kontakt dvojky na téma Nádorová onemocnění ledvin a močového měchýře. Své dotazy můžete zasílat na emailovou adresu kontakt@rozhlas.cz přímo do studia.

Zde si můžeme rozhovor poslechnou se záznamu.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.

Martina Hekerová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za přístup Vašich zaměstnanců. Mohu Vám říci, nikdy jsem nezažila tak příjemný, profesionální a srdečný přístup, a to jak ze strany pana doktora Tůmy, tak i sestřičky Chmelářové.

Vždy, když dorazím, okamžitě jdu na řadu. To nemluvím o usměvavém recepčním a recepční. Konzultace a celkové vyšetření je velmi podrobné, dokonce bych řekla, ač to může působit zvláštně, k takovým lidem se člověk vrací s klidem na duši.