Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. bude živě hovořit na ČRo 2, 11. 6. 2012 od 20:05 hod.

08.06.2012 -

Téma diskuse: Nádorové onemocnění ledvin a močového měchýře

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., přednosta Urologické kliniky UK 2. LF a FN Motol, předseda České urologické společnosti ČLS JEP a vedoucí lékař Urologické kliniky Praha bude hovořit živě v diskusním pořadu Kontakt dvojky na téma Nádorová onemocnění ledvin a močového měchýře. Své dotazy můžete zasílat na emailovou adresu kontakt@rozhlas.cz přímo do studia.

Zde si můžeme rozhovor poslechnou se záznamu.

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.