Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211)

19.01.2016 -

UroKlinikum od 1. ledna zahájila poskytování zdravotní péče pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR - 211.

S platností od 1. ledna uzavřela UroKlinikum a ZPMVČR smlouvu o poskytování zdravotní péče. Pojištěnci ZPMVČR mohou čerpat na našem pracovišti veškerou péči, která je hrazena pojišťovnou zdarma.

V případě zájmu a potřeby se objednávejte e-mailem ambu@uroklinikum.cz nebo telefonicky na +420 608 827 761.

Těší se na vás celý tým UroKlinikum.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.