Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211)

19.01.2016 -

UroKlinikum od 1. ledna zahájila poskytování zdravotní péče pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR - 211.

S platností od 1. ledna uzavřela UroKlinikum a ZPMVČR smlouvu o poskytování zdravotní péče. Pojištěnci ZPMVČR mohou čerpat na našem pracovišti veškerou péči, která je hrazena pojišťovnou zdarma.

V případě zájmu a potřeby se objednávejte e-mailem ambu@uroklinikum.cz nebo telefonicky na +420 608 827 761.

Těší se na vás celý tým UroKlinikum.

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.