Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211)

19.01.2016 -

UroKlinikum od 1. ledna zahájila poskytování zdravotní péče pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR - 211.

S platností od 1. ledna uzavřela UroKlinikum a ZPMVČR smlouvu o poskytování zdravotní péče. Pojištěnci ZPMVČR mohou čerpat na našem pracovišti veškerou péči, která je hrazena pojišťovnou zdarma.

V případě zájmu a potřeby se objednávejte e-mailem ambu@uroklinikum.cz nebo telefonicky na +420 608 827 761.

Těší se na vás celý tým UroKlinikum.

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.