Péče pro pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny (201)

03.05.2016 -

Péče na naší klinice je nově dostupná i všem pojištěncům Vojenské zdravotní pojišťovny (201).

S radostí sdělujeme všem pacientům, že péče v UroKlinikum je nově plně hrazená i všem pojištěncům VoZP. Úhrada se nevztahuje na nesmluvní výkony a výkony nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.

V případě zájmu o péči v UroKlinikum se neváhejte objednat. Těšíme se na vás.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.