Péče pro pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny (201)

03.05.2016 -

Péče na naší klinice je nově dostupná i všem pojištěncům Vojenské zdravotní pojišťovny (201).

S radostí sdělujeme všem pacientům, že péče v UroKlinikum je nově plně hrazená i všem pojištěncům VoZP. Úhrada se nevztahuje na nesmluvní výkony a výkony nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.

V případě zájmu o péči v UroKlinikum se neváhejte objednat. Těšíme se na vás.

Nově: Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou 19.08.2016
Nově: Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou

UroKlinikum nabízí šetrnou léčbu erektilní dysfunkce pomocí aplikace mechanické energie.

Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211) 19.01.2016
Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211)

UroKlinikum od 1. ledna zahájila poskytování zdravotní péče pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR - 211.