PCA3 nový test na karcinom prostaty

22.05.2013 -

Uroklinikum nabízí možnost provedení další testu na diagnostiku karcinomu prostaty...

PCA 3 je genetický test s vysokou specifitou pro karcinomu prostaty.

Test na rozdíl od  testu PSA není zkreslen velikosti prostaty ev.  přítomností  chronického zánětu.

Jedná se o genetické vyšetření moče nemocného po předchozí masáži prostaty.

Test má hlavně své místo u nemocných se vzrůstajícím PSA a  již provedenou negativní biopsii prostaty. Tento test usnadňuje rozhodování o nutnosti doporučení další biopsie prostaty.

PCA 3

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.