PCA3 nový test na karcinom prostaty

22.05.2013 -

Uroklinikum nabízí možnost provedení další testu na diagnostiku karcinomu prostaty...

PCA 3 je genetický test s vysokou specifitou pro karcinomu prostaty.

Test na rozdíl od  testu PSA není zkreslen velikosti prostaty ev.  přítomností  chronického zánětu.

Jedná se o genetické vyšetření moče nemocného po předchozí masáži prostaty.

Test má hlavně své místo u nemocných se vzrůstajícím PSA a  již provedenou negativní biopsii prostaty. Tento test usnadňuje rozhodování o nutnosti doporučení další biopsie prostaty.

PCA 3

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.