Nové vyšetření - BTA stat TEST

03.03.2013 -

Nové vyšetření, které neinvazivně odhalí nádorové onemocnění močového měchýře...

Zavedli jsme nové neinvazivní vyšetření. BTA stat TEST, který z moči dokáže odhalit či vyloučit nádorové onemocnění močového měchýře. Hlavní výhodou vyšetření je jeho rychlost a neinvazivnost. Vyšetření není hrazeno zdravotními pojišťovnami a stojí 1600,- Kč.

BTA stat TEST - UroKlinikum Praha

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.