Nové vyšetření - BTA stat TEST

03.03.2013 -

Nové vyšetření, které neinvazivně odhalí nádorové onemocnění močového měchýře...

Zavedli jsme nové neinvazivní vyšetření. BTA stat TEST, který z moči dokáže odhalit či vyloučit nádorové onemocnění močového měchýře. Hlavní výhodou vyšetření je jeho rychlost a neinvazivnost. Vyšetření není hrazeno zdravotními pojišťovnami a stojí 1600,- Kč.

BTA stat TEST - UroKlinikum Praha

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku 16.03.2018
UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku

UroKlinikum soutěží o post Ordinace roku. Byli jste s naší péčí spokojeni? Zapojte se a dejte nám hlas.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.