Nový ceník a rozšíření služeb

01.11.2012 -

S platností od 1. listopadu jsme rozšířili služby a zavedli nový ceník. Kromě nadstandardních vyšetření jsme připravili i program STANDARD, který finančně přibližuje naší péči širšímu spektru pacientů. Mezi nové služby patří BTA stat test, který umožňuje odhalit nádor močového měchýře zcela neinvazivně.

Nová struktura cen a rozšířené výkony jsou novinky, které vám od listopadu přinášíme. Rozšířil se počet chirurgických zákroků, nová vyšetření a zavedli jsme ceník STANDARD, který ještě více zpřístupňuje naší péči.

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.