Nový ceník a rozšíření služeb

01.11.2012 -

S platností od 1. listopadu jsme rozšířili služby a zavedli nový ceník. Kromě nadstandardních vyšetření jsme připravili i program STANDARD, který finančně přibližuje naší péči širšímu spektru pacientů. Mezi nové služby patří BTA stat test, který umožňuje odhalit nádor močového měchýře zcela neinvazivně.

Nová struktura cen a rozšířené výkony jsou novinky, které vám od listopadu přinášíme. Rozšířil se počet chirurgických zákroků, nová vyšetření a zavedli jsme ceník STANDARD, který ještě více zpřístupňuje naší péči.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.