Nově: Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou

19.08.2016 -

UroKlinikum nabízí šetrnou léčbu erektilní dysfunkce pomocí aplikace mechanické energie.

Na naší klinice nově nabízíme léčbu poruchy erekce pomocí speciálního přístroje Piezowave, který díky aplikaci mechanické energie zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek.

Piezowave - UroKlinikumBezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti pod varlaty. Sonda vydává piezo rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení erektilních (topořivých) tělísek.

Aplikace nebolí, jsou pouze cítit mírné nárazy. Ošetření přístrojem Piezowave pacienti velmi dobře snášejí, analgetika nejsou potřeba.

Lékaři doporučují 4 aplikace. Každá z nich trvá přibližně 10 minut.
Účinek léčby vydrží v průměru 2 roky.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

Zaváděcí cena za 4 aplikace v UroKlinikum Praha: 10 000 Kč.

Kalkulačka pro výpočet doporučené terapeutické dávky.

Před zahájením léčby erektilní dysfunkce je nutné podrobné vyšetření. Objednat se můžete na telefonním čísle 608 827 761.

UroKlinikum má nový ultrazvuk 04.07.2018
UroKlinikum má nový ultrazvuk

UroKlinikum má nový ultrazvuk. Flex Focus 500. Tento ultrazvuk je unikátní špičkovým výkonem s vysokým rozlišením a technologií pokročilého snímání.

UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené 25.06.2018
UroKlinikum bude od 29.6. do 11.7. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 29. června do 11. července zavřená. Pacienti se mohou objednávat e-mailem.