Nově: Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou

19.08.2016 -

UroKlinikum nabízí šetrnou léčbu erektilní dysfunkce pomocí aplikace mechanické energie.

Na naší klinice nově nabízíme léčbu poruchy erekce pomocí speciálního přístroje Piezowave, který díky aplikaci mechanické energie zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek.

Piezowave - UroKlinikumBezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti pod varlaty. Sonda vydává piezo rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení erektilních (topořivých) tělísek.

Aplikace nebolí, jsou pouze cítit mírné nárazy. Ošetření přístrojem Piezowave pacienti velmi dobře snášejí, analgetika nejsou potřeba.

Lékaři doporučují 4 aplikace. Každá z nich trvá přibližně 10 minut.
Účinek léčby vydrží v průměru 2 roky.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

Zaváděcí cena za 4 aplikace v UroKlinikum Praha: 8.500 Kč.

Kalkulačka pro výpočet doporučené terapeutické dávky.

Před zahájením léčby erektilní dysfunkce je nutné podrobné vyšetření. Objednat se můžete na telefonním čísle 608 827 761.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.

V UroKlinikum se přidáme ke stávce jen minutou ticha 17.10.2017
V UroKlinikum se přidáme ke stávce jen minutou ticha

UroKlinikum se 18.10.2017 přidá k celorepublikové stávce poskytovatelů ambulantní péče pouze minutou ticha.