Nově: Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou

19.08.2016 -

UroKlinikum nabízí šetrnou léčbu erektilní dysfunkce pomocí aplikace mechanické energie.

Na naší klinice nově nabízíme léčbu poruchy erekce pomocí speciálního přístroje Piezowave, který díky aplikaci mechanické energie zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek.

Piezowave - UroKlinikumBezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti pod varlaty. Sonda vydává piezo rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení erektilních (topořivých) tělísek.

Aplikace nebolí, jsou pouze cítit mírné nárazy. Ošetření přístrojem Piezowave pacienti velmi dobře snášejí, analgetika nejsou potřeba.

Lékaři doporučují 4 aplikace. Každá z nich trvá přibližně 10 minut.
Účinek léčby vydrží v průměru 2 roky.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

Zaváděcí cena za 4 aplikace v UroKlinikum Praha: 8.500 Kč.

Kalkulačka pro výpočet doporučené terapeutické dávky.

Před zahájením léčby erektilní dysfunkce je nutné podrobné vyšetření. Objednat se můžete na telefonním čísle 608 827 761.

Péče pro pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny  (201) 03.05.2016
Péče pro pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny (201)

Péče na naší klinice je nově dostupná i všem pojištěncům Vojenské zdravotní pojišťovny (201).

Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211) 19.01.2016
Péče pro pojištěnce ZP Ministerstva vnitra (211)

UroKlinikum od 1. ledna zahájila poskytování zdravotní péče pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR - 211.