Nově: Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou

19.08.2016 -

UroKlinikum nabízí šetrnou léčbu erektilní dysfunkce pomocí aplikace mechanické energie.

Na naší klinice nově nabízíme léčbu poruchy erekce pomocí speciálního přístroje Piezowave, který díky aplikaci mechanické energie zlepšuje krevní oběh a podporuje funkci erektilních tělísek.

Piezowave - UroKlinikumBezbolestná léčba spočívá v přiložení sondy podobné ultrazvuku na penis a do oblasti pod varlaty. Sonda vydává piezo rázové vlny, které přispívají k regeneraci cév, zvýšení průtoku krve a tím k lepšímu prokrvení erektilních (topořivých) tělísek.

Aplikace nebolí, jsou pouze cítit mírné nárazy. Ošetření přístrojem Piezowave pacienti velmi dobře snášejí, analgetika nejsou potřeba.

Lékaři doporučují 4 aplikace. Každá z nich trvá přibližně 10 minut.
Účinek léčby vydrží v průměru 2 roky.

Aplikace rázové vlny tak může zcela nebo z velké části nahradit užívání léků na zlepšení erekce.

Zaváděcí cena za 4 aplikace v UroKlinikum Praha: 10 000 Kč.

Kalkulačka pro výpočet doporučené terapeutické dávky.

Před zahájením léčby erektilní dysfunkce je nutné podrobné vyšetření. Objednat se můžete na telefonním čísle 608 827 761.

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.