Nechte si zkontrolovat prostatu

27.10.2017 -

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.

Karcinom prostaty je nejčastější nádorové onemocnění u mužů. Každý rok postihne téměř 7 000 mužů. Nechte si zkontrolovat prostatu a mějte přehled o svém zdraví.

Do projektu se mohou zapojit noví pacienti UroKlinikum a UroVize anebo ti, kteří u nás dlouho nebyli.

Jak postupovat? Nejdříve se objednejte. V UroKlinikum a UroVizi zaplatíte za vyšetření částku až do výše 2 100 Kč. Následně s dokladem, který obdržíte od lékaře, navštívíte libovolné klientské pracoviště VZP, kde vám bude uhrazen příspěvek z Fondu prevence ve výši zaplaceného dokladu, nejvýše však 2 100 Kč.

Projekt Časný záchyt rakoviny prostaty pořádá Všeobecné zdravotní pojišťovna (VZP) ve spolupráci s Českou urologickou společností (ČUS) a probíhá do konce listopadu 2018 nebo do konce vyčerpání prostředků na projekt.

V UroKlinikum se přidáme ke stávce jen minutou ticha 17.10.2017
V UroKlinikum se přidáme ke stávce jen minutou ticha

UroKlinikum se 18.10.2017 přidá k celorepublikové stávce poskytovatelů ambulantní péče pouze minutou ticha.

Nově: Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou 19.08.2016
Nově: Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou rázovou vlnou

UroKlinikum nabízí šetrnou léčbu erektilní dysfunkce pomocí aplikace mechanické energie.