Dostupnější péče pro pojištěnce VZP

23.03.2014 -

Pojištěnci VZP mohou využívat rozšířené spektrum péče hrazené Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Všichni pojištěnci VZP se mohou objednávat k vyšetření telefonicky na mobilu 608 827 761, mailem na ambu@uroklinikum.cz nebo pomocí formuláře na našich stránkách viz On-line objednávka. Těšíme se na vás. Tým UroKlinikum

UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017 25.04.2018
UroKlinikum zvítězilo v soutěži Ordinace roku 2017

UroKlinikum - Urologická klinika Praha - obsadilo hned dvě místa v soutěži Ordinace roku.

Rakovinu prostaty odoperuje robot 23.04.2018
Rakovinu prostaty odoperuje robot

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. - hlavní lékař UroKlinikum a přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol - představil na tiskové konferenci robotický systém DaVinci Xi. Ten bude ve FN Motol vykonávat urologické výkony.