Dostupnější péče pro pojištěnce VZP

23.03.2014 -

Pojištěnci VZP mohou využívat rozšířené spektrum péče hrazené Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Všichni pojištěnci VZP se mohou objednávat k vyšetření telefonicky na mobilu 608 827 761, mailem na ambu@uroklinikum.cz nebo pomocí formuláře na našich stránkách viz On-line objednávka. Těšíme se na vás. Tým UroKlinikum

UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené 18.12.2017
UroKlinikum bude od 22.12. do 2.1. zavřené

Urologická klinika UroKlinikum bude od 22. prosince do 1. ledna včetně uzavřená. Pacienti se ale mohou objednávat telefonicky a e-mailem.

Nechte si zkontrolovat prostatu 27.10.2017
Nechte si zkontrolovat prostatu

Je vám 50 až 65 let? Zapojte se do projektu VZP Časný záchyt rakoviny prostaty.